Która z nas nie zna podkolanówek? Można je lubić, kochać, ale można też podchodzić do nich z niekłamaną niechęcią. Zwykłe, bez akcentu, ale prawda jest taka, że jest to jedno z najbardziej praktycznych dodatków do głównej garderoby. Bez nich nie kobiece garnitury, czy eleganckie spodnie straciłby swój urok. Co zatem zrobić, żeby nadać im trochę więcej kobiecości?

Urozmaicić

Podkolanówki nie muszą być nudne. Ostatnio producenci sięgnęli po rozwiązania sprawdzone i przetestowane już na rajstopach i pończochach – wzorki. Kwiatki, listeczki, linie, przypominające delikatne tatuaże mogą uwydatnić nasze stopy w szpilkach. 

Podkolanówki kabaretki – co Wy na to?

I o to dochodzimy do hitu ostatnich lat – podkolanówki kabaretki. To niezwykle seksowny element garderoby, po który coraz chętniej sięgają kobiety. Czy pasują do wszystkiego? Tutaj można się zastanowić. Typowe pończochy znane w tym kształcie są raczej atrybutem wykorzystywanym na randkach i wieczornych, nieformalnych wyjściach. Podobną rolę powinny pełnić podkolanówki kabaretki. Niezaprzeczalnie odświeżyły one spojrzenie na tę część garderoby. Stanowią przyjemny dla oka akcent, dzięki któremu kobieta nawet w spodniach może czuć się seksowniejsza i pewna siebie. Tak one działają. Dlatego idealnie sprawdzą się na dyskotece, czy randce. 

Z akcentem do pracy

Do eleganckich spodni zdecydowanie bardziej pasować będą podkolanówki w delikatne wzory, a ciekawą propozycją mogą być te ze szwem na pięcie. Też rozwiązanie niezwykle kobiece, jednak nie tak podkolanówki kabaretki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *