W końcu zbliża się ten moment – wymarzona suknia ślubna wisi na wieszaku, welon rozłożony, każdy szczegół dopracowany. Teraz trzeba zająć się jeszcze ostatnimi elementami ubioru. Białe pończochy ślubne. I oto panna młoda staje przed dylematem. Co wybrać?

Z pasem, czy bez…

Pewnie niejeden facet nie ma pojęcia, że kobiety stają przed takimi dylematami. Pojawia się bowiem pytanie, co będzie lepsze białe pończochy ślubne do paska czy białe ślubne pończochy samonośne. Znajdziesz je na https://www.gabriella.pl/ponczochy-slubne/

Wybór uzależniony od preferencji

Oba rozwiązania mają z pewnością wiele zalet, a wszystko zależy od tego, jak w danej formie czuje się panna młoda. Białe pończochy ślubne do paska z pewnością mają dwie zasadnicze zalety. Przede wszystkim dają uczucie komfortu, że jednak pas je trzyma i żadna nieprzewidziana sytuacja nie zakłóci samej ceremonii i późniejszego przyjęcia. Wprawdzie białe pończochy ślubne samonośne są równie “bezpieczne”, ponieważ producenci takich jak Gabriella pończochy  dbają o każdy szczegół, zwłaszcza tak istotny, jednak niektóre kobiety nie czują tej pewności. Jeśli jednak wątpliwość nadal nie zostały rozwiane, warto sięgnąć po pończochy samonośne opinie Internautek. Przed decyzją można zapoznać sie z ich doświadczeniami.

Kolejną zaletą, jaką mają białe pończochy ślubne do paska, jest seksapil, którego nabiera każda kobieta, która je nosi. Tym bardziej, że obecne pasy do pończoch są niezwykle subtelne i eleganckie. 

A może rajstopy?

To rozwiązanie dla tych kobiet,które nade wszystko cenią komfort i swobodę. Nie są one tak popularnym rozwiązaniem, jak  białe ślubne pończochy do paska lub białe pończochy ślubne samonośne, jednak i takie wybory są OK. Należy jednak zwrócić uwagę na podstawową rzecz – czy nie są widoczne pod sukienką. A raczej, czy ich górna część, pas, nie odcina się pod sukienką w talii, która zazwyczaj w tym miejscu dość ściśle przylega do ciała.

Grubość ma znaczenie

Wybierać należy te najcieńsze. Najlepsze będą rajstopy den 8 lub pończochy 8 den. To kwintesencja elegancji. I tego dnia tak to powinno wyglądać. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *