Ślub to ważne wydarzenie, szczególnie dla przyszłej panny młodej. Przygotowania zaczynają się na wiele miesięcy przed wielkim wydarzeniem, po to, żeby ucichnąć kilka tygodni przed. Przecież wszystko jest już załatwione: sala, muzyka – zamówione, suknia ślubna zamówiona i już prawdopodobnie po kilku poprawkach i przymiarkach. Podobnie z dodatkami. Wszystkimi, poza jednym. Pończochy ślubne – ten element zostaje właściwie na sam koniec. 

Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, ze są dostępne właściwie bez problemu. Białe pończochy ślubne są w asortymencie każdego sklepu z modą ślubną właściwie cały czas. Co więcej, jeśli panna młoda zdecyduje się jednak na jasne pończochy (bo taka opcja też jest dopuszczalna w modzie ślubnej), to zadanie ma jeszcze łatwiejsze. Pończochy ślubne w kolorze cielistym, czy też lekko opalonym od dekad są najmodniejszym rozwiązaniem, idealnie pasującym także do sukienek i spódnic wiosennych.

Gdzie kupić?

Białe pończochy ślubne raczej dostępne będą w sklepach z modą ślubną. Tutaj można polegać na ekspedientkach, które przy wyborze sukni, albo już przy jej odbiorze doradzą rodzaj, grubość i kolor. 

Tymczasem jasne pończochy dostępne są bez żadnego  problemu. Ze względu na ich popularność znaleźć je można w sklepach specjalistycznych, jak i każdym hipermarkecie, a nawet drogeriach kosmetycznych. Nic dziwnego, że niemal każda panna młoda zostawia ten zakup na sam koniec.

Dobrym rozwiązaniem jest także sklep internetowy producenta. Pończochy Gabriella dostępne są na ich stronie internetowej i nie ma problemu także z tymi, dedykowanymi na wielkie okazje, jakim z pewnością jest ślub. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *