Sukienki i spódnice to sama istota kobiecości. Wiele kobiet nie wyobraża sobie szafy przynajmniej bez jednej z nich. A prawda jest taka, że zazwyczaj kobiece szafy pękają w szwach, a dominują w nich właśnie spódnice i sukienki. Zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim. Nic dziwnego, skoro…

Lekko i przyjemnie 

Tak właśnie czują się kobiety w czasie upałów, nosząc zwiewne sukienki. Co więcej, letnie kreacje można dopasować na różne okazje – zarówno wybrać bardziej klasyczne do biura, jak i bardziej zwiewne na spacer, czy romantyczną kolację. Czasem jednak pojawia się kłopotliwy problem – otarcia wewnątrz ud. I nie dotyczy on jedynie kobiet o krąglejszych kształtach. Do tej pory miały  one dwa rozwiązania – rajstopy den 8 lub pończochy 8 den. Jednak zawsze było to dodatkowe okrycie, które zmniejszało komfort, zwłaszcza gdy temperatura przekraczała 30 stopni, co w polskich warunkach jest coraz częstsze.

Hit komfortu

Na szczęście ostatnio w sklepach pojawiły się opaski na uda – odkrycie, za które niejedna kobieta jest wdzięczna. 

Opaska na uda może być subtelna, koronkowa lub gładka. Wyglądają jak wykończenie pończoch, dzięki czemu, nawet gdy sukienka lekko się podwinie wyglądają elegancko. Dzięki temu nadają się niemal na każdą okazję – zarówno do pracy, jak i na spacer. Będą także praktycznym rozwiązaniem na uroczystościach typu wesela.

Opaska na uda przeciw otarciom to jednak przede wszystkim praktyczne, rewelacyjne rozwiązanie dla kobiet mierzących się z tym problemem. Wystarczy umieścić ją w newralgicznych punktach ud i już. Jakże to proste, łatwe i przyjemne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *